Про інститут
Написав ЦХЖУ    Понеділок, 19 жовтня 2009 13:24    PDF Друкувати Електронна адреса

Навчання в Інституті підготовки церковних служителів є дворічним. В перший рік студент отримує базові знання з біблеїстики, гомілетики, екзегетики, догматики, апологетики, практичного богослов’я, душеопікунства, церковної історії, та багатьох інших предметів. Підбір та виклад предметів зорієнтований на те, щоб студент отримав базові знання для подальшого практичного служіння в церкві.
Наші студенти – це, в основному, молодь, яка вже спробувала себе в праці і тепер потребує “спорядження” для більш ефективного служіння.
На заняттях, спілкуваннях, а також в душе опікунських розмовах особливий акцент робиться на братерське самоусвідомлення кожного студента, на виховання розуміння церкви як єдиного організму.

Другий рік – практичне навчання. Ми посилаємо наших студентів, як це робив Ісус, по двоє, в інші церкви для практичного служіння. Як правило, це є невеликі міські та сільські церкви. Брати отримують конкретне служіння (робота з молоддю, євангелізація, проповідь, вивчення Біблії, недільна школа і т.д.), яке звершують під керівництвом досвідченого пастора, служителів. Кожних три місяці студенти повертаються на один тиждень в Інститут для того, щоб розповісти про своє служіння, про успіхи та невдачі, розповісти про проблеми, які виникли. В цей тиждень вони отримують відповіді на свої запитання щодо Біблії, поради щодо свого практичного служіння; лекції для духовного збудування та росту. Другий, практичний рік ми вважаємо надзвичайно важливою частиною всього навчання. Адже наша мета – приготувати братів для будь якої духовної праці в помісних церквах.

З 1995 року в Інституті підготовки церковних служителів проводяться дванадцятиденні семінари для молодих пасторів, проповідників, дияконів, керівників молоді, благовісників, місіонерів та інших служителів. Наші семінари розраховані на тих служителів, які з різних причин не мають змоги набути необхідні для духовної праці знання шляхом стаціонарного навчання з повним відривом від церкви та служіння. Нашою метою є за порівняно невеликий строк (два тижні) дати базові теоретичні знання молодому служителю любого рівня. Особлива увага приділяється духовному зросту. Час, проведений на семінарі, повинен стати поштовхом для глибшого усвідомлення та щоденного практикування в сім’ї та церкві основних заповідей Христа – братерську любов і єдність.

 

 

Останнє оновлення ( Середа, 03 березня 2010 12:08 )