Важливість проводення ранкового часу з Богом
Написав Bogdan    Середа, 27 лютого 2019 09:01    PDF Друкувати Електронна адреса

Чому цей час важливий для Бога ?
Бог хоче щоб ми з самого ранку почали спілкуватись з Ним, Він хоче щоб ми питали Його,що нам потрібно зробити в цьому дні для тебе Боже. Він хоче спілкування з нами з самого ранку тому, що любить нас і Бог хоче щоб ми почали пізнавати Його вже з того як прокинулись.
Чому цей час важний для героїв Біблії?

alt

Цей ранковий час був важливий для них тому,що вони дізнавалися що їм робити далі, як і куди йти. Вони дякували Богу у ранкових молитвах за те що Бог дав іще один день у їхньому житті. Їм було потрібне це спілкування для укріплення духу і настанови.
Чому цей час важливий для мене ?
Цей час важливий для мене тому що, я можу поспілкуватись з Богом і бачити де і як мені потрібно стати кращим. Цей ранковий час нас збільшує духовно і тому він важливий щоб цілий день коли нас будуть очікувати випробування,ми були сильні духом і думали про Бога. Через ранковий час з Богом, ми дізнаємося як нам діяти далі.
Описати, що у вас не в порядку з ранковим часом
Я бачу що в мене не в порядку це те, що в мене не виходить вставати о 6:30 щоб хоча 30 хв провести особисто на одинці з Богом, щоб послухати Його, для того щоб я більше дізнався Його і почув що мені потрібно робити або міняти у своєму житті. Ще одне що я бачу що в мене не в порядку при ранковому часі це те, що при читанні Біблії я часто уходжу думками в інші земні клопоти, а не зациклююсь на Біблії.
Щоб ти хотів упорядковувати у своєму ранковому проведенні з Богом часі?
Я хотів би щоб прокидатися о 6:30 і щоб перші мислі були о Богові і за цей ранковий час бути зацикленим на спілкуванні з Богом. Хотілось би ще щоб мене змушувало прокидатися в ранці не будильник, а бажання спілкування з Богом.